Domek

Domek na Mazurach - zima

Domek na Mazurach – zima

Całoroczny domek wakacyjny dla 6-9 osób (jedna sypialnia z łazienką, dwie sypialnie z łazienką wspólną, salonik z kominkiem, aneks kuchenny wyposażony w kuchnię elektryczną, lodówkę, etc.), parter przystosowany do wypoczynku osoby na wózku inwalidzkim. Do domku doprowadzony jest Internet, we wszystkich pokojach dostępna sieć Wi-Fi.

Domek posiada rekomendację Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej i został oceniony na „trzy słoneczka” – najwyższy standard w kategoryzacji WBN. Otrzymał także pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie na obiekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Domek otoczony jest pięknym, utrzymywanym w naturalnym stanie, kilkuhektarowym ogrodem do dyspozycji Gości.

Położenie domku, własne leśne jeziorko i urozmaicony teren zachęcają do długich spacerów, kąpieli, rowerowych wędrówek, jazdy na łyżwach i nartach. W stodole przygotowano miejsca rekreacyjne dla gości, scenę, letnią kuchnię z grillem, sanitariaty. Na terenie posesji boisko do siatkówki i badmintona. Gospodarstwo w obrębie którego znajduje się domek doi wynajęcia, posiada atest ekologiczny od 1999 roku, otrzymało znak promocyjny „Zielone Płuca Polski”, było kilkakrotnie nagradzane w konkursach kulinarnych i na inicjatywy proekologiczne.

Domek chętnie odwiedzany jest  przez pary w podróży poślubnej, które chcą pierwsze dni swojego wspólnego życia połączyć ze spokojem domowego ogniska, pięknem przyrody i jej harmonijnym rytmem, który może okazać się cenną wskazówką na nowy etap życia.

Równie często w domku spędzają wakacje rodziny z dziećmi lub grupy przyjaciół, a także osoby starsze, ceniące udogodnienia dostępne na parterze. Goście przygotowują posiłki we własnym zakresie w pełni wyposażonym aneksie kuchennym lub korzystają z oferty Plattówki.

Ze względu na naszych czworonożnych przyjaciół – zapraszamy gości bez zwierząt. W domku obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Miejsce z klimatem - certyfikat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>